Specjalista ds. produkcji roślinnej

//Specjalista ds. produkcji roślinnej

Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. z siedzibą w Strzekęcinie poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne Specjalista ds. produkcji roślinnej.

Zakres obowiązków:
– udział w opracowaniu dokumentacji związanych z prowadzeniem upraw nasiennych
ziemniaków oraz innych roślin,
– współpraca z instytucjami rolniczymi i jednostkami badawczymi w postaci: ARiMR,
WIORIN, IHAR.

Wymagania:
– wykształcenie min. Średnie,
– dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
– otwartość na samorozwój,
– mile widziane doświadczenie w branży środków ochrony roślin lub podobnej,
– umiejętność pracy w grupie,
– terminowość, odpowiedzialność oraz zdyscyplinowanie,
– praktyczna znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
– bardzo wysoka kultura osobista, dyskrecja.
– zaangażowanie, lojalność, punktualność, rzetelność,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę,
– stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę,
– narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
– pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS.

Oferty CV + list motywacyjny należy składać z dopiskiem Specjalista ds. produkcji, na adres: Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. z siedzibą w Strzekęcinie , Strzekęcino 11, 76-024 Świeszyno lub na e-mail : pmhz@pmhz.pl do dnia 16.08.2019.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pomorsko Mazurską Hodowlę Ziemniaka Sp. Z o.o. z/s w Strzekęcinie z siedzibą w Strzekęcinie 11, 76-024 Świeszyno, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Pomorsko Mazurską Hodowlę Ziemniaka Sp. z o.o. z/s w Strzekęcinie z siedzibą w Strzekęcinie 11, 76-024 Świeszyno. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
2019-08-09T08:16:28+00:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. AKCEPTUJĘ