KONTAKT

Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. z/s w Strzekęcinie

Strzekęcino 11,
76-024  Świeszyno,

Tel. 94 316 12 95,
Fax. 94 316 13 77
e-mail: pmhz@pmhz.pl

Prezes Zarządu
Franciszek Klim  
e-mail: klim@pmhz.pl

Główna Księgowa
Katarzyna Brzozowska  
e-mail: kbrzozowska@pmhz.pl

Dyrektor ds. Hodowli
Mariola Siewierska  
e-mail: mariola@pmhz.pl

Główny Specjalista
ds. Marketingu
Marek Musielak
e-mail: marek@pmhz.pl
Kom. 694 494 427 

Główny Specjalista
ds. Marketingu
Oddział Szyldak
Radosław Przybylski
e-mail: radek@pmhz.pl
Kom. 609 665 225

Kierownik Działu Hodowli
Michał Broda  
e-mail: hodowla@pmhz.pl

Specjalista ds. Marketingu
Kinga Mysłowska
e-mail: kinga@pmhz.pl
Kom . 531 004 399
 


Dyrektor

Oddziału Strzekęcin

Maciej Gmerek
strzekecin@pmhz.pl

 


Dyrektor
Oddziału Jezierzyce

Szczepan Malinowski
jezierzyce@pmhz.pl

 


Dyrektor
Oddziału Celbowo

Eugeniusz Szornak
celbowo@pmhz.pl

 


p.o. Dyrektora
Oddziału Szyldak

Janusz
Rećko

szyldak@pmhz.pl