Wprowadź nazwę użytkownika i hasło w wymagane pola


Narodowy Pokaz Koni Arabskich

Zapraszamy na Narodowy Pokaz Koni Arabskich
 
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz z Polskim Klubem Wyścigów Konnych zapraszają na XL Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia. Wydarzenie to od lat gromadzi czołówkę najpiękniejszych i najcenniejszych koni arabskich z państwowych i prywatnych stadnin. W tym roku święto wszystkich miłośników tych dostojnych zwierząt będzie mieć miejsce na historycznym torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie. Podczas trzech dni emocjonującej rywalizacji o tytuł Narodowego Championa zaprezentuje się około stu wyjątkowych koni.
Narodowemu Pokazowi towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in. Narodowa Wystawa Rolnicza, czy Dzień Arabski na Wyścigach. Wstęp na teren Pokazu oraz imprez towarzyszących jest bezpłatny.
Wszystkich hodowców zapraszamy do zapoznania się z warunkami pokazu i zgłaszania koni. Zgłoszenia koni będą przyjmowane do 10 lipca na adres zgloszenia2018@pkwk.org. Szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym i listą zbiorczą koni znajdują się na oficjalnej stronie pokazu:
http://narodowypokaz.pl/
 
Do zobaczenia na Służewcu!
 

Szanowni Państwo

Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Spółka z o.o. z siedzibą w Strzekęcinie działa na rynku krajowym i zagranicznym od  ponad dwudziestu lat. Spółka przejęła tradycję i dorobek osiągnięty w okresie sześćdziesięciu pięciu lat działalności w Strzekęcinie. W tym czasie wyhodowaliśmy wiele nowych, wartościowych odmian ziemniaka. Nasze nowe kreacje spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Proponujemy Państwu dalszą współpracę, dobre odmiany ziemniaka oraz wiedzę i doświadczenie naszej kadry.
                                                                                                                            Franciszek Klim

POMORSKO MAZURSKA HODOWLA ZIEMNIAKA SP. Z O.O.

Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. z siedzibą w Strzekęcinie jest  spółką  o strategicznym znaczeniu dla gospodarki narodowej. Spółka jest firmą hodowlano-nasienną kontynuującą ponad 60 letnie tradycje polskiej hodowli i nasiennictwa ziemniaka. Pod nazwą Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Spółka  prowadzi działalność od marca 2010 roku, tj. od czasu połączenia Pomorsko Mazowieckiej Hodowli Ziemniaka i Hodowli Roślin w Szyldaku.

Obecnie prowadzi działalność w czterech oddziałach: Strzekęcinie (woj. zachodniopomorskie), Jezierzycach i Celbowie (woj. pomorskie) oraz Szyldaku (woj. warmińsko-mazurskie). Przedmiotem działalności Spółki jest prowadzenie hodowli i nasiennictwa ziemniaka oraz produkcja rolna i inna działalność produkcyjna, w tym także kooperacja z podmiotami krajowymi i zagranicznymi.